Váš nákupní košík je prázdný

Ste neprihlásený

Ekologické bavlněné látkové tašky

Tašky z ekologického bavlněného materiálu bez potisku i s potiskem se těší obrovské oblibě již několik let u všech - mladých i starých. Jejich výhody? Bavlněné látkové tašky jsou pohodlné, šikovné a hlavně prostorné. Jsou dokonalým kompromisem mezi elegancí, estetickým doplňkem a funkční a lehké tašky. To je důvod, proč se tašky s potiskem z bavlny stali povinnou součástí stylingu nejen při výletech do obchodů v potravinách, ale i při každodenních cestách do práce nebo do školy.

Ekologická bavlněná taška - pro ty, kterým záleží na životním prostředí

Ekologická bavlněná taška s potiskem loga je ideální pro lidi, kteří si uvědomují škody, které způsobujeme životnímu prostředí s jednorázovými sáčky a tašky. Na rozdíl od nich lze naše návrhy bavlněných tašek využít opakovaně. To znamená, že výběrem eko ​​bavlněných tašek s vlastním potiskem můžete nejen získat stylový doplněk, ale také přispít ke snížení tvorby odpadu. Navíc je tento materiál recyklovatelný. Bavlněné tašky s potiskem nebo bez potisku ani po opakovaném použití, kdy se objeví známky opotřebení, nemusí skončit v popelnici. Tkaninu, ze které jsou vyrobeny, lze recyklovat a znovu použít. Člověk, který si vybere ekologickou bavlněnou tašku, nejenže nepřispívá ke vzniku odpadu, ale také zabraňuje ztrátám vody, která by se jinak využila při běžné výrobě.

Tisk na bavlněné tašky - módní forma vyjádření

Látkové tašky s potiskem provázejí lidi všude – při nakupování, v práci i během blízkých nebo vzdálených výletů. Staly se důležitým módním doplňkem, dostupným snad v každé nabídce značky, ať už jde o obchodní řetězce nebo dokonce o módní butiky. Potištěné látkové tašky jsou druhem formy a výrazu. Díky extrémně jednoduché formě jsou možnosti jejich personalizace téměř nekonečné. Umělečtí lidé s nadáním na nich často sami vytvářejí neobvyklé vzory a obohacují je o zajímavé doplňky, jako jsou výšivky nebo malba. Nejoblíbenější metodou personalizace je však objednání potisku na tašku se svou vlastní grafikou nebo uměleckým dílem. To je to, co naše společnost nabízí. Tiskneme na bavlněné tašky pomocí metody sítotisku. Díky tomu můžeme garantovat odolnost a nesmazatelnost grafiky na dlouhou dobu.

Plátěné tašky s potiskem - forma reklamy pro podnikatele

Popularita plátěných tašek s potiskem i bez něj přiměla mnoho společností, aby je začaly používat jako marketingový nástroj darovaný i jako malý dárek. Díky přítomnosti dokonale viditelného loga začaly fungovat jako „mobilní billboardy“. Pro zákazniky se tak stávají zajímavými a neobvyklými funkčními doplňkami a na oplátku mohou podnikatelé počítat s vystavením své ochranné známky na ulici. Plátěné tašky s potiskem jsou proto levným způsobem reklamy, který zvýší povědomí o značce a zvyšuje spotřebitelské povědomí.