Váš nákupní košík je prázdný

Ste neprihlásený

Potištěná papírová taška na víno

Víno je výjimečně všestranný, elegantní a vkusný dárek. Tento nápoj je vhodný k podávání prakticky pro každou příležitost - samostatně nebo jako pěkný doplněk k většímu dárku k narozeninám, výročí, a také jako poděkování za pozvání, když půjdete na návštěvu. Nemusíte být znalcem vína, aby jste takový dar dokázali ocenit. Jeho dlouhá a úzká lahvička ho však činí poměrně těžkým pro nalezení správného balení pro tento typ dárku. Dárkové tašky byly vytvořeny speciálně pro tento účel. Tašky na víno svými rozměry dokonale odpovídají specifičnosti lahví tohoto nápoje.

Papírové tašky na víno s potiskem pro firmy

Tašky na víno s logem firmy se skvěle hodí pro různé příležitosti jako jsou obchodní jednání nebo obchodní setkání. Jako výrobce, který klade zvláštní důraz na dobro životního prostředí, vytváříme produkty v souladu s vyváženým přístupem právě k prostředí, ve kterém žijeme. Tímto způsobem můžete výběrem našich potištěných papírových tašek na víno najít snadný způsob, jak zaměstnancům nebo potenciálním obchodním partnerům sdělit, že osud životního prostředí není lhostejný Vaší společnosti. To má za následek pozitivní přijetí a ochotnější spolupráci. Stává se tak, protože v dnešním světě stále více lidí věnuje pozornost tomu, jaké kroky firmy podnikají k minimalizování negativních dopadů na životní prostředí. Zároveň často rezignují na služby firem, kterým je osud prostředí lhostejný.

Vyberte si perfektní tašku na víno!

Námi vyrobená papírová dárková taška na víno s potiskem je plně ekologický ale i odolný výrobek. Jako výrobce nabízíme široké možnosti konfigurace pro danou zakázku. Tašku na víno můžete si vybrat se krouceným papírovým uchem, nebo textilním provázkem. Kromě toho nabízíme také širokou škálu barev - neutrální i živé, intenzivní. Pro lidi, kteří očekávají nejvyšší kvalitu, jsme připravili laminované tašky na víno. Díky dodatečnému nátěru je tužší, a tím také odolnější než standardní taška. Tato varianta vypadá elegantně díky lesklému povrchu. Laminované papírové tašky na víno s vaším logem jsou skvělou volbou, kterou budete moci použít vícekrát.

Dárkové tašky na víno s logem firmy se skvěle hodí k různým příležitostem, jako jsou schůzky pracovní nebo příležitosti k oslavě. Jako producent, který klade zvláštní důraz na dobro životního prostředí, tvoříme udržitelné produkty. Vybíráme tedy naše papírové tašky na víno s potiskem. Zaměstnancům nebo potenciálním obchodním partnerům tento produkt snadno předá informaci, že osud prostředí, ve kterém žijeme, není firmě lhostejné. To zase ovlivňuje pozitivní přijetí a větší ochotu pracovat týmově. Je to proto, že v dnešním světě stále více lidí věnuje pozornost tomu, jaké kroky firmy dělají pro minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí a přitom často rezignaci na služby firem, kterým je osud životního prostředí lhostejný.

Vyberte si perfektní tašku na víno!

Námi vyrobená papírová dárková taška na víno s potiskem je plně ekologický odolný výrobek. Jako výrobce nabízíme široké možnosti konfigurace pro danou zakázku. Tašku na víno si můžete vybrat se šňůrkou nebo papírovou rukojetí. Kromě toho nabízíme také širokou škálu barev - neutrální i živé, intenzivní. Pro lidi, kteří očekávají nejvyšší kvalitu, jsme připravili laminovanou papírovou tašku na víno. Díky dodatečnému zátěru je tužší, a tím také odolnější než standardní verze. Tato varianta vypadá elegantně díky lesklému povrchu. Laminované papírové tašky na víno s vaším logem jsou skvělou volbou, kterou budete moci použít vícekrát.

Laminovaná taška na víno - různé barvy

Laminovaná papírová taška na víno je k dispozici v mnoha barvách. Nabízené námi - stříbrné, zlaté, zelené, modré nebo červené tašky dokonale zdůrazní noblesu zabaleného alkoholu. Klasické verze laminované papírové tašky na víno nabízíme také v bílé a černé barvě. Kromě toho můžeme na obal vytisknout vaše logo. K tomuto účelu používáme osvědčenou a bezpečnou metodu sítotisku nebo ofsetu. Potištěné papírové tašky na víno jsou oblíbené, protože umožňují personalizovat dárky pro blízké.

Dárková taška na víno jako reklama

Tašky na víno s potiskem nebo logem firmy jsou efektní mobilní reklamou, se kterou můžete zvýšit uznání značky. Námi vyráběné obaly přesvědčují dokonalou estetikou, díky které účinně přitahují pohledy kolemjdoucích. Díky tomu se papírové sáčky na víno s logem nebo potiskem dostanou k širokému publiku. To zase přispívá k budování a rozvoji značky. Zveme Vás k spolupráci!