Váš nákupní košík je prázdný

Ste neprihlásený

Potištěná papírová taška na víno

Víno je výjimečně všestranný, elegantní a vkusný dárek. Tento nápoj je vhodný k podávání prakticky pro každou příležitost - samostatně nebo jako pěkný doplněk k většímu dárku k narozeninám, výročí, a také jako poděkování za pozvání, když půjdete na návštěvu. Nemusíte být znalcem vína, aby jste takový dar dokázali ocenit. Jeho dlouhá a úzká lahvička ho však činí poměrně těžkým pro nalezení správného balení pro tento typ dárku. Dárkové tašky byly vytvořeny speciálně pro tento účel. Tašky na víno svými rozměry dokonale odpovídají specifičnosti lahví tohoto nápoje.

Papírové tašky na víno s potiskem pro firmy

Tašky na víno s logem firmy se skvěle hodí pro různé příležitosti jako jsou obchodní jednání nebo obchodní setkání. Jako výrobce, který klade zvláštní důraz na dobro životního prostředí, vytváříme produkty v souladu s vyváženým přístupem právě k prostředí, ve kterém žijeme. Tímto způsobem můžete výběrem našich potištěných papírových tašek na víno najít snadný způsob, jak zaměstnancům nebo potenciálním obchodním partnerům sdělit, že osud životního prostředí není lhostejný Vaší společnosti. To má za následek pozitivní přijetí a ochotnější spolupráci. Stává se tak, protože v dnešním světě stále více lidí věnuje pozornost tomu, jaké kroky firmy podnikají k minimalizování negativních dopadů na životní prostředí. Zároveň často rezignují na služby firem, kterým je osud prostředí lhostejný.

Vyberte si perfektní tašku na víno!

Námi vyrobená papírová dárková taška na víno s potiskem je plně ekologický ale i odolný výrobek. Jako výrobce nabízíme široké možnosti konfigurace pro danou zakázku. Tašku na víno můžete si vybrat se krouceným papírovým uchem, nebo textilním provázkem. Kromě toho nabízíme také širokou škálu barev - neutrální i živé, intenzivní. Pro lidi, kteří očekávají nejvyšší kvalitu, jsme připravili laminované tašky na víno. Díky dodatečnému nátěru je tužší, a tím také odolnější než standardní taška. Tato varianta vypadá elegantně díky lesklému povrchu. Laminované papírové tašky na víno s vaším logem jsou skvělou volbou, kterou budete moci použít vícekrát.