Váš nákupní košík je prázdný

Ste neprihlásený

Ploché ucho

Potištěné tašky - na vyžádání
Hlavním cílem každého propagačního produktu je zvýšit povědomí o značce v očích společnosti. Firmy proto začaly zavádět do svého sortimentu tašky s reklamou a s logem společnosti. Pověst a snadná identifikace značky jsou nedílnou součástí úspěchu marketingu, za tímto účelem je do různých prostor a objektů umístěna jasně viditelná ochranná známka každodenního použití. Zákazníci budou vždy potřebovat obaly, do kterých mohou vložit zakoupené produkty, proto je taška s firemním logem na jednu stranu praktická a na druhou efektní v propagaci.

Reklamní tašky s logem firmy - chodící reklama
Značkové tašky se rychle staly významným marketingovým nástrojem, zejména pro menší podniky, pro které by použití jiných forem znamenalo náklady přesahující jejich rozpočet. Po zakoupení dané věci se spotřebitel bude muset s danou taškou v ruce trochu projít. Kolemjdoucí mají hned možnost vidět logo společnosti klienta. Takto vypadá taška s potiskem na zakázku, přispívá k šíření atributů společnosti. To je velmi důležitá otázka, protože čím lépe je logo prezentováno, tím dříve je potenciální zákazník ochoten využít nabídky společnosti. Propagační tašky s logem firmy jsou zvláště účinným marketingovým nástrojem, pokud jsou znovu použitelné. Volbou této varianty získá ochranná známka větší expozici – aniž by musela mít firma dodatečné náklady.

Ekologické tašky s logem - v souladu s přírodou
Ekologické tašky s logem společnosti, které jsou součástí našeho sortimentu, jsou ekologicky šetrné varianty. Používají se ke přispívání ke snížení hromadění městského odpadu. Balení pro nošení potravin z obchodu domů bylo po dlouhou dobu vyráběno z biologicky nerozložitelný plast, jehož recyklace je stále obtížná a nerentabilní. Plast velkou měrou přispěl ke globálnímu problému znečištění vodních útvarů, jako jsou moře a oceány. Výběrem ekologických tašek s logem vaší společnosti máte šanci ukázat, že příroda je dobrá a není vám lhostejná. To je důležité nejen z důvodů souvisejících s vaším vlastním přesvědčením, ale také pro vaše PR. I když nebudete dbát na dopad výrobků na životní prostředí, pro vaše spotřebitele to může být obzvláště důležité. Správná volba tedy může ovlivnit konečné rozhodnutí ohledně využití vaší nabídky. V tomto případě pomohou ekologické obaly s logem firmy společnosti získat profesionální důvěryhodnost.

Odolné tašky s logem firmy od výrobce šetrného k životnímu prostředí
Udělejte svou společnost rozpoznatelnou pomocí našich tašek s vlastním potiskem s vlastním logem!
Nabízíme různé vysoce kvalitní návrhy, které zaručují funkčnost. Díky tomu pravému papíru jsou odolné proti roztržení. Na taškách je navíc potisk s logem společnosti, je vyroben osvědčenými postupy, takže si můžete být jisti jeho dokonalou reprodukcí.
Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!