Novinky e-mailem


Máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích? Napište svou e-mailovou adresu. Zadáním již zaregistrované adresy se odhlásíte z odběru novinek.

Potisk tašek

Tašky s krouceným a plochým papírovým uchem potiskujeme na moderních 3/4 automatových sítotiskových strojích nebo při větších nákladech (5000ks) se potiskují flexotiskem. Luxusní tašky malé zakázky se potiskují sítotiskem, větší zakázky offsetovým tiskem případně jejich kombinací. Celoplošnou potisk papírových tašek umíme zrealizovat pouze při větších nákladech (5000ks). Luxusní laminované tašky je možné celoplošně potiskovat již od 500ks.

Doba dodání potištěných tašek je obvykle do 10 pracovních dní , u celoplošně potiskovaných taškách je tato doba do 14 pracovních dnů.

Soutisk barev

Při vícebarevného potisku menších nákladů kde se realizuje potisk sítotiskem a vzhledem k tomu, že se potiskují již hotové tašky je tolerance soutisku, barva vůči barvě 1,5 mm - pokud je taška potištena v této toleranci není to důvod k reklamaci a taková reklamace nebude uznána.

Podklady pro potisk

Pro potisk požadujeme grafické podklady (logo, text) ve vektorem formátu (v křivkách) jako je výstup z programů Adobe Illustrator, Corel Draw nebo formáty souborů EPS, PDF.
Grafické podklady posílejte prosím mailem na adresu info@mataska.cz .